• Ayvansaray Mah. Toklu İbrahim Dede Sok. No: 18 Fatih / İstanbul
  • İletişim0 850 480 70 99
    0 212 823 23 80
    0532 574 51 82
  • Emailinfo@cnr-group.com.tr

Kurumsal

Tecrübeli uzman kadromuz ile
her zaman yanınızdayız

CNR Group 2014 tarihinde Caner ŞENER tarafından ana faaliyet konusu Maden İşletmeciliği ve Sondaj çalışmaları üzerine kurulmuştur.

2015 yılında bünyesine Delme-Patlatmayı’ da ekleyerek Madencilik ve İnşaat sektöründe’ de yer almaya başlamıştır.

2022 tarihinde şirketi daha ileriye götürmek ve büyütmek amacı ile Jeofizik Mühendisi Levent ÖZTÜRK ile ortaklık anlaşması yapmıştır.

CNR Group olarak  misyonumuz ülkesinde ve dünyada kapsamlı şekilde Madencilik Sektörü (Taş ocakları, Maden sahaları rezerv tayini, İşletme projeleri, Şev stabilite raporları, Çed raporları, Hidrojeolojik etüt raporları ve Danışmanlık hizmetleri, karotlu sondajlarının yapılması ve yeraltı araştırmaları) yapan, farklılıkları algılayan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üreten, çevre dostu, konusunda uzman donanımlı ve çok yönlü düşünebilen personel yapısı ile çağın gereksimine göre projeler geliştiren, maden, enerji ve inşaat sektörlerinde iş ortaklarının beklentilerini karşılayan çözümler üretmede öncü rol üstlenen ve bu alanda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.

“Firmamız siz değerli müşterilerimize;

Karotlu Maden Sondajı, Maden Arama, Su Sondajı, Su Arama

Jeotermal Sondaj, Jeotermal Etüt

Madencilik Hizmetleri ( Maden sahaları rezerv tayini, İşletme projeleri, Şev stabilite raporları, Çed raporları ve Hidrojeolojik etüt raporları)

Delme – Patlatma, Bina Yıkımları

Geoteknik

Danışmanlık Hizmetleri

Gibi hizmetler sunmaktadır.”

 

 

  • Maden & jeotermal & Su Sondajı
  • Jeofizik & Jeolojik Etüt
  • Yapı Deprem Testi
  • Şehir Merkezi , Yol , Bina Patlatmaları
">